Діаманти

Слово "діамант" з французької перекладається як "блискучий". Діамант – це огранований алмаз, який пройшов спеціальну обробку. Така коштовність завжди була і залишається неперевершеним подарунком для коханої жінки, близької людини чи ділового партнера. Причому дарувати його можна, як у чистому вигляді, так і як прикрасу на дорогоцінних виробах. Це символ розкоші, міцних стосунків та безмежної довіри між партнерами. Діаманти - вигідна інвестиція, попит на коштовності зростає прямопропорційно до їх вартості. У сучасному світі вигідно купити діаманти нескладно, існує низка інтернет-платформ, які пропонують свої послуги. При виборі головне володіти базовою інформацією щодо визначення цінності та справжності дорогоцінного каменю, щоб не переплатити зайвого та не потрапити на хитрощі шахраїв.

Від чого залежить ціна діамантів?

Згідно з ГОСТом даний дорогоцінний камінь визначається за 4 параметрами, які називають "системою 4 C":

  1. Чистота каменю (Сlarity). Критерієм визначення чистоти каменю є відсутність видимих та невидимих дефектів на внутрішній чи зовнішній стороні. Існує 12 груп, за якими визначається дефектність каменю та відповідно його цінність. 1-6 група – чисті вироби, вони коштуватимуть значно дорожче. Коштовності, які входять до цієї категорії позбавлені мікродефектів, вони чисті та прозорі. 7-8 група – каміння з незначними, але помітними дефектами. Далі – діаманти із вкрапленнями, наявністю бульбашок, які можна виявити навіть неозброєним оком.
  2. Вага (Carat). Одиницею виміру маси виступають метричні карати, 1 карат = 0,2 грамів. Це основний критерій оцінки вартості дорогоцінного каміння. Діаманти існують 3 видів: дрібні камені (вагою до 0,29 карата), середні (від 0,3 карати до 0,99 карати), великі (від 1 карати). Оцінюючи дорогоцінного каменю ювелірами використовується Принцип Тавернье. Схема визначення цінності проста: добуток маси кристала, зведеної квадрат, на базову вартість одного карата. Такий розрахунок застосовується для каміння, вага яких не перевищує 5 карат. Таким чином, коштовність вагою в 2 карати в 2 рази дорожча за вироби вагою в 1 карат, в 3 карати - дорожче в 10 разів. Каміння вагою від 6 карат можна купити виключно на світових аукціонах. Кожен діамант, вага якого перевищує 25 карат, має власну назву.
  3. Колір (Colour). Визначається видима людському оку природне забарвлення чи його відсутність. Найдорожче оцінюються прозорі камені. У ювелірів є шкала, за якою визначається насиченість кольору, де 1 – прозорі, а 9 – камені з яскраво вираженим жовтим відтінком. До 4 рівня дорогоцінні камені вважаються найдорожчими.
  4. Якість ограновування (Cut). Від якості огранювання залежить сяйво та відбиття світла від каменю. При правильному огранюванні світло відбивається від виробу на 99%. Складовими частинами діаманту є корона, рундист і павільйон. При витримуванні правильних пропорцій ювеліром камінь сліпуче сяятиме. Також дана коштовність може відрізнятися за формою та типом.

У діамантів існує особлива характеристика, яка грає другорядну роль щодо цінності вироби. Це реакція вплив ультрафіолетового кольору чи флуоресценція. Огранований алмаз випромінює м'яке свічення блакитного кольору. Побачити таке випромінювання неозброєним оком не вийде, потрібна дія ультрафіолетових променів. Цей критерій не впливає на зовнішній вигляд та характеристика каменю у звичайному середовищі. Однак нерідко рівень флуоресценції визначає причину тьмяності виробу.

Виходячи з вищеперелічених критеріїв оцінки, чим більший, чистіший, прозоріший діамант, тим він дорожчий. Вироби варто вибирати, покладаючись на індивідуальні уподобання, мету їх придбання та призначення використання. У будь-якому випадку, необхідно знати та пам'ятати як відрізнити діамант від підробки .

Де продати діаманти?

Торговий майданчик Brilicom   пропонує свої послуги для розміщення та продажу діамантів по Україні. Досвідчені продавці вже неодноразово скористалися нашими послугами та стали частими користувачами торгового майданчика Brilicom. Ми пропонуємо:

Наш майданчик реалізує свою діяльність по всій території України, пропонуючи взаємовигідні умови для продавців та покупців. У нас можна знайти вироби:

Завдяки зручному фільтру, придбати потрібний виріб швидко та легко.

Ми допомагаємо нашим продавцям швидко продати коштовності, а покупцям безпечно придбати їх. Існує кілька нехитрих рекомендацій, які дозволять успішно продати товар:

  1. Наявність сертифікату якості або експертного висновку, що видається гемологом. При покупці такого дорогоцінного каменю важливо офіційно переконатися в його якості та справжності.
  2. Поверхня виробу має бути блискучою, гладкою, блискучою, без відбитків пальців. Таке фото та зовнішній вигляд буде більш привабливим для покупця.
  3. Важливий аспект – відповідність вказаних на сайті характеристик дійсності.

Мета нашої команди - налагодити зв'язок між покупцем та продавцем, забезпечити швидку та безпечну угоду з купівлі/продажу дорогоцінного каміння.