Фільтр

Вироби з діамантами

Ювелірні прикраси з діамантами – дозвольте собі розкіш

Ювелірні прикраси дозволяють відчути власну унікальність, виявити себе повною мірою, доповнити образ. Отримати у подарунок дорогий виріб хочуть не лише дівчата, а й чоловіки. Фантазія ювелірів безмежна - вибір такий великий і широкий, що мимоволі можна розгубиться купити ювелірну прикрасу з діамантами високої якості. Але насамперед потрібно зрозуміти, як правильно підібрати вироби.

Як вибирати прикраси з діамантами?

Вибираючи вироби із дорогоцінним каменем, необхідно ретельно аналізувати його характеристики. Чим кращі їхні показники, тим дорожче коштуватиме прикраса. Набуваючи коштовності, важливо продумати, де і коли ви її одягатимете. Адже як би шикарно і багато не виглядало кольє з діамантами та сапфірами, на діловій зустрічі це буде недоречно.

Купуючи ювелірні вироби з діамантами, зосередьтеся на важливих параметрах дорогоцінного каменю.

Найбільш поширена форма діаманта у виробі – кругла або 57-гранна. Саме завдяки такому виду ми спостерігаємо вражаючу гру світла у камені.

Вага та огранювання діаманта – саме ці параметри задають вартість виробу. Іноді за допомогою оправи можна приховати незначний дефект каменю, особливо, якщо він знаходиться в області рундиста.

Чистота каменю – сукупне поняття різних характеристик – наприклад, прозорості, ступеня прояву внутрішніх, зовнішніх дефектів чи його відсутності зовсім. Найчистішими вважаються діаманти групи 1, розглянути в них сторонні домішки неозброєним поглядом неможливо.

Будь-яка ювелірна прикраса з діамантами повинна мати сертифікат автентичності з описом усіх характеристик.

Де безпечно придбати прикраси із діамантами?

У каталозі ювелірних виробів з діамантами торгового майданчика Brilicom представлені такі категорії:

Також можна придбати комплекти прикрас, гарнітури та брошки.

Наш сайт був створений для зручного та швидкого продажу/купівлі будь-яких видів прикрас. Без комісій та посередників, все в одному місці! Наш майданчик надає можливість усім бажаючим виробникам та ювелірам розміщувати рекламу своїх виробів. Це допоможе укладати угоди в найкоротші терміни. Приєднуйся до нас!