ПЛАТНА ПОСЛУГА BRILICOM

1. Виділення оголошення: рамка
ДЛЯ ЧОГО:

Послуга необхідна тим, хто хоче виділити своє оголошення у загальному масиві публікацій.

ЯК ВИГЛЯДИТ:

Вибране оголошення виділяється в рамку. Саме оголошення зберігає поточну позицію.

ДЕ ВИДНО:
  • У розділі Всі оголошення користувача
  • У каталозі Категорії

Користувачі, які зайшли на Вашу сторінку або перейшли в необхідну Категорії, обов'язково звернуть увагу саме на ту публікацію, яка чимось виділяється, – наприклад, рамкою.

Приклад виділення рамкою
 
2. Виділення оголошення: колір
ДЛЯ ЧОГО:

Послуга потрібна тим, хто хоче привернути увагу до своєї публікації.

ЯК ВИГЛЯДИТ:

Вибране оголошення виділяється кольором. Саме оголошення зберігає поточну позицію.

ДЕ ВИДНО:
  • У розділі Всі оголошення користувача
  • У каталозі Категорії

Користувачі, які зайшли на Вашу сторінку або перейшли в необхідну Категорії, обов'язково звернуть увагу саме на ту публікацію, яка чимось виділяється, – наприклад, кольором. Колірне рішення збігається із загальною стилістикою оформлення сайту Brilicom

Приклад виділення рамкою та кольором
 
3. Виділення оголошення: рамка + колір
ДЛЯ ЧОГО:

Послуга необхідна тим, хто хоче виділити своє оголошення у загальному масиві публікацій.

ЯК ВИГЛЯДИТ:

Вибране оголошення виділяється в рамку і оформляється кольором. Саме оголошення зберігає поточну позицію.

ДЕ ВИДНО:
  • У розділі Всі оголошення користувача
  • У каталозі Категорії

Користувачі, які зайшли на Вашу сторінку або перейшли в необхідну Категорії, обов'язково звернуть увагу саме на публікації, які чимось візуально виділяються. Це приверне більше покупців і дозволить Вам прискорити процес продажу.

Примітка:

Послуга Рамка + Колір оплачується як дві окремі послуги, відповідно до чинних тарифів.

 Приклад виділення кольором
 
4. Підняття на верхню позицію у категорії
ДЛЯ ЧОГО:

За умовчанням оголошення на Brilicom експонуються в порядку додавання їх на сайт – тобто відвідувач сайту в першу чергу бачить нові оголошення. Щоб Ваша пропозиція побачила максимальну кількість зацікавлених покупців, Ви можете підняти оголошення на верхні позиції в категорії. Для додаткового привертання уваги оголошення може бути виділене кольором, поміщене в рамку або оформлено і рамкою, і кольором (Примітка: послуга виділення оголошення в рамку та/або оформлення кольором не входить до послуги підняття на верхні позиції і може бути застосована відповідно до чинних тарифів – за Вашим бажанням).

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

При виборі конкретної групи товару на сайті Brilicom користувач та/або відвідувач потрапляє до масиву оголошень, присвячений саме цій вибірці – категорію товару (приклад: при виборі Виробів із діамантами відвідувач переходить на сторінку, де представлені лише вироби з діамантами, відсікаючи всі інші оголошення). Під час вибору послуги «Підняття на верхні позиції» Ваше оголошення буде одноразово піднято на верхню позицію масиву оголошень. Оголошення змінюватиме своє розташування (знижуватиметься) у міру додавання до категорії нових публікацій.

ДЕ ВИДНО:
  • У каталозі Категорії (Позиція оголошення змінюється в міру додавання нових пропозицій у цій категорії)
 
 
5. Висновок у ТОП Категорії
ДЛЯ ЧОГО:

Щоб Ваше оголошення побачило максимальну кількість потенційних покупців, Ви можете скористатися послугою виведення у ТОП Категорії. При виборі конкретної групи товару на сайті Brilicom користувач та/або відвідувач потрапляє до масиву оголошень, присвячений саме цій вибірці – категорію товару (приклад: при виборі Виробів із діамантами відвідувач переходить на сторінку, де представлені лише вироби з діамантами, відсікаючи всі інші оголошення).

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

Ваше оголошення буде розміщено серед публікацій із візуальною міткою ТОП на окремих (верхніх) позиціях категорії. Це дозволяє залучити більше потенційних зацікавлених користувачів і, тим самим, прискорити продаж. Всі оголошення ТОП категорії демонструються у випадковому порядку по черзі протягом терміну дії послуги. Оновлення візуального ряду об'яв відбувається автоматично.

ДЕ ВИДНО:
  • У каталозі Категорії (ТОП Категорії)
Приклад виведення в топ
 
6. ТОП на домашній сторінці
ДЛЯ ЧОГО:

Користувачі та відвідувачі Brilicom насамперед потрапляють на Головну сторінку сайту. Тобто Головна сторінка - відвідуваний розділ сайту, де максимум потенційних покупців розглядають пропозиції. Ваше оголошення, розміщене у ТОП на головній сторінці, побачить вся аудиторія сайту Brili.com.ua. Послуга рекомендована тим користувачам, які прагнуть привернути увагу до оголошення, зробити публікацію більш статусною, а також зацікавлені у швидкому продажу.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

Оголошення візуальної позначки ТОП розміщується на Головній сторінці сайту і доступне протягом терміну дії послуги. Оголошення у Топ на Головній демонструються по черзі у випадковому порядку.

ДЕ ВИДНО:
  • Головна сторінка сайту
Приклад виведення в топ