Фільтр

Монети та зливки

Зливки чи монети – грамотна інвестиція

Купити злиток золота чи дорогоцінні монети на фінансовому ринку сьогодні є загальнодоступним. Кожен прагне вигідно вкласти свої кошти, гарантуючи собі та своїм дітям гідне майбутнє.

Солідні банки та приватні інвестори віддають перевагу зливкам, вага яких становить більше, ніж один кілограм. Останні тенденції серед приватних вкладників – це цінні монети та чушки вагою 1 унція (що дорівнює 31, 1035 гр). Така перевага обумовлена низьким комісійним відсотком – відповідно, ціна на ці вироби є найвигіднішою.

Грошові вкладення монети

Brillicom – торговий майданчик, що дозволяє вигідно купувати та продавати цінні вироби, дорогоцінні метали. Заходячи на наш сайт, покупець може вибрати категорію товару, що його цікавить. Для цього було створено каталог із зрозумілим інтерфейсом та зручна пошукова форма. Купити монети в Україні – тепер не проблема.

Кожен бажаючий може придбати унікальну річ без реєстрації та накрутки ціни. Віртуальна дошка оголошень нараховує велику базу приватних публікацій, де ви завжди можете зв'язатися з продавцем та домовиться про потрібну вартість.

Купити дорогоцінні монети як інвестиційний товар, володіючи такими знаннями, не складе труднощів:

  • Тираж монет стає очевидною перевагою. Вироби виходять з обороту, їхня кількість на ринку зменшується, а ціна за рахунок цього зростає.
  • Дуже важливо, що монети не обкладаються митом на підвищену вартість.
  • Набагато зручніше щодо регулювання інвестиціями: адже продати кілька монет завжди простіше, ніж цілий кілограмовий злиток золота.

Вклад у золоті зливки

Ви можете грати на ринку інвестицій більш вагомим товаром. Наприклад, купити злиток золота. А що він являє собою? Брусок металу, який має стандартну форму, відому якість та масу. Розмірковуючи про придбання дорогоцінного бруска металу, пам'ятайте:

  • Ви завжди знатимете розцінки на інвестиції – вони визначаються потоковим курсом золота.
  • Ціна безпосередньо заздрості від маси зливка - чим він більший, тим дорожче.

На сайті Brillicom також можна продати золото у злитках без замаскованих комісій. Тут все чесно та прозоро.

Реєструйте свій обліковий запис і виставляйте товар, який хочете продати. Ви можете розмістити свою рекламу та насолоджуватися легким процесом здійснення вдалих угод.