Фільтр

Вироби з дорогоцінним камінням

-10%
Кольє Ручна Робота
135 000 UAH 150 000 UAH

Ювелірні вироби з дорогоцінним камінням – розкіш на всі віки

Дорогоцінні камені - рідкісні мінерали, які після правильної обробки (полірування або огранювання) набувають неповторної краси, що зачаровує. Особливо прекрасні та чарують своєю пишністю вироби з натурального каменю. Не дивно, що така краса коштує дорого і цінується дуже високо. Купити ювелірні прикраси з коштовним камінням можна як у подарунок, для особистої колекції, так і як банківські активи.

Як правильно розпорядитися коштовностями?

Можливо, саме ви той щасливчик, якому дісталися у спадок парочка прикрас з дорогоцінними мінералами. Але вони лежать у тумбочці без діла, а хтось у цей час мріє стати володарем унікальної речі!

Ювелірний майданчик пропонує продати прикраси з камінням без посередників та комісій. У нас на сайті можуть розмістити приватне оголошення власники прикрас, ювеліри та виробники.

Вироби можна пропонувати у різних цінових діапазонах та категоріях:

  • Сережки (срібні, золоті, комплекти з натуральними мінералами та багато іншого).
  • Кільця (комплекти, одиничні екземпляри, натуральне та дорогоцінне наповнення, срібні, золоті).
  • Кольє (намиста, намисто, з цінним і лікувальним камінням).
  • Кулони (золоті, срібні, раритетні).
  • Браслети;
  • Ланцюги;
  • Затискачі для краваток, запонки, гарнітури, брошки та ін.

Торгова платформа Brillicom призначена для продавців та покупців. Проста та зрозуміла форма створення оголошень, а також розміщення реклами гарантовано залучить безліч клієнтів та допоможе у здійсненні вигідних угод.

Інвестиції у вироби з коштовностями – правильне рішення

Купуючи прикраси з натуральним камінням (такими як алмаз, рубін, сапфір, гранат, кварц, хризоліт, корунд, турмалін та ін.), можна бути впевненим у надійній грошовій інвестиції. Не всі камені багаторазово зростають з часом у ціні (за винятком унікальних та раритетних екземплярів), але з упевненістю можна сказати, що коштовність не впаде у ціні.

Brillicom надає можливість вибрати та купити прикраси з камінням з каталогу. Великий вибір оригінальних коштовностей, які відрізняються якістю виконання та характерним дизайном.

Тут ви неодмінно знайдете виріб для себе або в подарунок близьким - шикарний комплект, вишуканий перстень або унікальне кольє з дорогоцінним камінням.