Перстень з діамантами.

діамант
8 000 UAH
-5%

Кільце з діамантом

Хто з жінок, та й юних дівчат, не мріяв про обручку з діамантами хоч раз? Це не просто прикраса. Це символ. Чого? Успіху, благополуччя, гарного життя. Про нього мріють, його хочуть придбати у подарунок. Недарма у найважливіший момент життя — зародження нової сім'ї, разом із пропозицією руки і серця підноситься кільце з цим загадковим каменем, що сяє всіма кольорами веселки. Усі давно вже забули, що ця традиція була нав'язана діамантовими королями — алмазною компанією Де Бірс, що до нас вона припливла через морі-океани. Вона прижилася, бо цим подарунком чоловік не вербально каже жінці: я заможний чоловік, я забезпечу тебе і наших дітей. Але не лише цього хвилюючого дня чекають дорогого подарунка. Дорогоцінний презент бажаний у будь-який час. Подарунок гарний на ювілей, на день народження чи значну подію. Фемінізм та рівноправність теж наклали свій відбиток. Самостійним жінкам не потрібно чекати на подарунок. Вони можуть вибрати та купити кільце з діамантами собі, коханій, у подарунок.

Як вибрати діамант?

Вибрати каблучки з діамантами – не така проста справа, як здається на перший погляд. Це може бути одиночний діамант – солітер, або прикрашена дрібними діамантами золота основа у формі серця, квітки. Особливо ефектно виглядає інкрустована білим камінням золота троянда.
Існує безліч форм огранювання алмазу, і вирішувати тільки вам, якій формі віддати перевагу:

  • Кругла (класична) - найкрасивіша і найдорожча ограновування з 57 гранями. Кожна з них заломлює світло, змушуючи діамант іскритися навіть у затемненому приміщенні.
  • "Принцеса" - прямокутна або квадратна. У цій формі огранювання з широкою основою світло ллється як би зсередини, висвітлюючи кільце благородним мерехтінням.
  • «Маркіз» (човновидна), «Серце» — старовинні форми, які не втратили своєї актуальності й у наші дні.
  • «Груша» - грушоподібна, поєднання круглої та човноподібної форм ограновування;
  • "Овал" - овальна.
  • «Смарагд» та «Радіан» — восьмикутні.
  • «Триліант» - трикутна, найновіша форма ограновування.

При виборі каменю зверніть увагу на його вагу (в каратах), прозорість та відсутність дефектів, колір. Крім безбарвних, продаються рідкісні, фантазійні кольори алмазів: ніжно-рожеві, жовті, оранжеві, чорні.
Саме ці характеристики визначають ціни на кільця з діамантами, а також пробу та вагу золота.

Вибір оправи

Звичайно, оправа діаманта займає не останнє місце у виборі каблучки. Золото є надто м'яким металом, тому золоті ювелірні вироби виготовляються лише з металу з іншими металами. Саме вони надають золоту потрібний відтінок, наприклад мідь – червонуватий, срібло – світло-лимонний, платина та паладій – білий. Для надання білого блиску на поверхню наноситься родій, а рутеній та аморфні вуглець додають металу чорний відтінок. Таке чорне золото особливо популярне сьогодні.
Сучасні дизайнери пропонують кільця різних форм, від традиційних до фантазійних.
Вибрати та купити кільце з діамантами у нас зручно та вигідно. Порадуйте коханих, зробіть для них дорогоцінний подарунок!