Купити брошку з діамантом

Брошка з діамантом

Трохи історії

Слово "брошка" прийшло з Франції і означає "довга голка". Основне призначення відомого аксесуара полягало зовсім не в оздобленні вбрання. Спочатку цим виробом скріплювався перший просторий одяг. Родоначальницею брошки вважається лідер французького короля і письменниця Марі де Севеньє. Занадто стомлюючим їй здалося постійно пришивати прикраси до сукні. Перша брошка мала форму шпильки з прикріпленим бантом та підвісками.
Придворні дами швидко підхопили та поширили нововведення. Вони навіть почали використовувати аксесуар як таємний знак для своїх коханих, призначати побачення та попереджати про небезпеку. Поступово популярна прикраса змінювала форми, матеріали для виготовлення. Згодом брошка стала не просто ошатним доповненням до одягу, а й показником статусу власниці коштовності.

Різновиди брошки

Брошка з благородних металів із діамантами могли собі дозволити лише дами з вищого суспільства. Унікальні ювелірні твори можна побачити на картинах та фотографіях коронованих осіб. І до цього дня ця прикраса свідчить про добробут її власниці. Зараз діамантова брошка як ювелірна прикраса має безліч форм та видів. Вона оцінюється за низкою показників.

Тип декоративної обробки

Поділяються на кілька видів:

 • Ажурні - мають безліч різноманітних форм. Найчастіше зустрічаються вироби у формі квітів, звірів, комах, особливо метеликів та інших дизайнерських розробок.
 • Брошка-шпилька - найбільш популярний зараз тип прикраси.
 • Брошка-голка — зазвичай інкрустована поодиноким діамантом.
 • Емалеві – на поверхню металу наноситься емаль та інкрустується діамантами.

Металева основа

Важливою характеристикою є вага та проба металу брошки. Чисте золото має жовтий колір, проте зараз процес лігування різними металами надає золоту найрізноманітніших відтінків. Червоне золото — сплав зі сріблом та міддю, біле золото — сплав зі сріблом (електрум), або з паладієм та сріблом. Чистий білий блиск сплаву надає нанесений на поверхню родій.
Особливою популярністю зараз користується брошка з діамантами із сірого та чорного золота, лігованого паладієм чи платиною. Чорнення досягається рутенням або чорним родієм, іноді аморфним вуглецем. Існують і інші технології, у яких ефект чорніння викликає високотемпературне окиснення.

Інкрустація

Брошка інкрустується безліччю дрібних та середніх діамантів, а може включати один великий діамант - солітер.
Існує кілька форм ограновування алмазу:

Класична — кругла, вважається найкрасивішою, адже в ній «грає» заломлене світло, відбите від безлічі граней. Висока вартість пояснюється великою втратою ваги після огранювання.

 • "Принцеса" - квадратна або прямокутна;
 • "Маркіз" - човноподібна;
 • «Груша» — грушоподібна, поєднує огранювання круглої та човноподібної форм діаманту;
 • "Овал" - овальна;
 • "Серце" - серцеподібна;
 • "Ізумруд" - восьмикутна;
 • «Радіан» — восьмикутна, поєднує огранювання двох типів: «Ізумруд» та «Принцеса»;
 • «Триліант» — трикутне, найсучасніше і рідкісне огранювання, було розроблено 30 років тому;

Цінність діаманта визначаться за декількома параметрами: вагою (каратам), кольором, формою огранювання, чистотою (прозорість та наявність дефектів).
За кольором діаманти діляться на білі (безбарвні) та фантазійні (блакитний, рожевий, жовтий та інші). До рідкісних і найдорожчих відноситься жовтий діамант.
Вибрати та купити брошку з діамантами у нас просто та зручно. Порадуйте коханих дорогоцінним подарунком, гідним королеви!