Купити діамант від 0,3 до 0,5 карат

Діамант
28 600 UAH
13 340 UAH
10 920 UAH
8 060 UAH
23 660 UAH
12 500 UAH
діамант
23 000 UAH

Діамант – алмаз, якому за допомогою обробки надається спеціальна форма, що ідеально виявляє його природний блиск. Огранований алмаз вже протягом кількох століть є найпопулярнішим дорогоцінним каменем. І якщо ціна на інші камені постійно змінюється та диктується модними течіями, то діамант – це острівець стабільності на ринку коштовностей.

Де купити чи продати діаманти від 0,3 до 0,5 карата?

Вигідний продаж чи купівля діамантів здатна принести солідний прибуток. Особливо під час фінансової кризи. Наприклад, 2008 року на діамант 0.3 карата ціна піднялася на 9%. У середньому збільшення вартості відбувається на 3% – 4% за рік. Але багато людей не знають, як правильно інвестувати в діаманти, де їх можна вигідно придбати, а потім ще вигідніше продати.

Відповідь на ці питання лежить на поверхні. На ювелірній дошці оголошень Brili усі охочі можуть купити або продати діаманти від 0,3 до 0,5 карати на дуже вигідних умовах. Зареєструйтесь на сайті, опублікуйте своє оголошення з фотографією каменю та чекайте на пропозиції. Завдяки великій популярності ювелірної дошки Brilicom ваше оголошення не залишиться поза увагою.

І пам'ятайте, щоб купити діамант 0.5 карат за дуже вигідною ціною, необхідно постійно відстежувати пропозиції продавців. Крім цього, не зайве заздалегідь вивчити особливості формування ціни на діаманти. Вартість ограненого алмазу залежить від низки параметрів:

  • чистоти;
  • кольори;
  • ваги в каратах;
  • якості ограновування.

На ювелірній дошці оголошень Brilicom ви знайдете каміння різної маси та чистоти. Вибирайте варіант, що вам сподобався, зв'язуйтеся з продавцем і обговорюйте умови угоди. Все дуже просто та зрозуміло. Адміністратори онлайн-майданчика піклуються про своїх клієнтів, тому постійно працюють над якістю сайту. Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, розподіл пропозицій за категоріями, наочність оголошень та можливість здійснювати угоди без посередників – це, мабуть, найочевидніші плюси даного майданчика.

Переваги ювелірної дошки Brilicom для діамантів

Кожен відвідувач, який бажає продати дорогоцінний камінь, може опублікувати своє оголошення буквально за кілька хвилин. Для цього необхідно зробити якісне фото діаманту, описати його основні характеристики, встановити вартість та завантажити оголошення на сайт. Після цього покупці самі зв'язуватимуться з вами для обговорення умов угоди.

Якщо ви плануєте швидко продати камінь, намагайтеся не завищувати вартість. Наприклад, на діамант 0.4 карат ціна має бути нижчою, ніж на діамант 0.5 карат. Середню вартість можна дізнатись, вивчивши оголошення інших продавців. Вкажіть сертифікат на камінь. При такому підході покупці більше уваги приділятимуть вашому оголошення. І можливість успішної угоди теж значно збільшиться.

Ювелірна дошка оголошень Brilicom – унікальний проект, що дозволяє людям з різних куточків нашої планети знаходити справді унікальні пропозиції або продавати своє каміння на дуже вигідних умовах.