Купити діамант від 0,7 до 1 карата

Діамант
28 000 UAH
діамант
126 000 UAH
Діамант 1ct
176 400 UAH
-10%
Продам діаманті
83 088 UAH 92 320 UAH
-5%
натуральний діамант
465 975 UAH 490 500 UAH
-5%
натуральний діамант
-10%
натуральні діаманти
252 122 UAH 280 135 UAH
Діамант 1,00ct. D/VS1
Бізнес
Діамант 1,00ct. D/IF
Бізнес

В усі часи діаманти вважалися ознакою розкоші та наявності гарного достатку. Вони покликані підкреслити високе становище власника у суспільстві та його статус успішної людини. Але потрібно зуміти правильно вибрати діамант 1 карат, щоб він був натуральним, чистим та максимально наближеним до ідеалу. Він підкреслить красу та ніжність будь-якої дівчини, а також стане гарним капіталовкладенням для заможного чоловіка.

Як правильно вибрати діамант?

Зважившись на таке дороге придбання, варто ґрунтовно підійти до свого вибору, щоб знайти варіант із кращими показниками. Багато хто хоче купити камінь з маркуванням 1/1, але, на жаль, це велика рідкість і знайти такий практично неможливо. Куди краще вибрати для себе хороший варіант за співвідношенням ціна/якість, керуючись наведеними нижче принципами або звернувшись за допомогою до професійних консультантів нашого магазину.

Найважливіші критерії при виборі діаманту – його чистота, колір, вага, а також органіка. Сукупність цих факторів визначає його якість та вартість. Це головна відмінність від інших дорогоцінних каменів, ціна яких зростає разом із вагою. У разі зростання вартості відбувається у геометричній прогресії. Наприклад, камінь у 1 карат може коштує на 40% дорожче, ніж схожий екземпляр у 0.9 карат. Алмаз у своєму складі має певну кількість певних включень та дефектів, що видаляються під час різання. У зв'язку з цим дуже проблематично отримати ідеальний гранований камінь великого розміру. Ми пропонуємо купити діамант 0.8 карат , ціна на який вас приємно здивує.

Колір діаманта

Колір може бути будь-яким – починаючи від чорного та завершуючи безбарвними діамантами. До речі, саме безбарвні камені цінуються вище за інші. Колірна характеристика дорогоцінного каменю позначається цифрами від 1 до 9. Найчастіше у продажу можна зустріти діаманти в діапазоні від 3 до 5. Причому відрізнити між собою 3-4 та 4-5 практично неможливо, а отже переплата буде невиправданою.

Чому варто купити діаманти саме у нас?

  • Ми пропонуємо великий вибір дорогоцінного каміння з різним кольором та характеристиками;
  • У нас працюють професійні консультанти, які допоможуть підібрати потрібний діамант для себе або в подарунок близьким;
  • Ми пропонуємо найвигідніші ціни, яких ви не знайдете більше ніде;
  • Ми продаємо тільки оригінальні діаманти, підтвердженням чого є офіційні сертифікати.

Пропонуємо купити діамант 0.85 карат, який стане чудовою прикрасою, яка є вигідним капіталовкладенням.