Діаманти у Дніпрі

діамант
25 000 UAH
Продам
16 000 UAH
-29%
Діамант 4,29 ct
536 749 UAH 755 984 UAH

Торговий майданчик Brili робить діаманти доступними. Серед багатьох дорогоцінних мінералів кожен знайде натхнення для створення свого унікального твору або об'єкт для інвестиції.

У Brili можна швидко, безпечно продати, купити діамант (Дніпропетровськ) будь-якої форми, розміру (від 0,03 до 2 та більше карат). Усі покупки прості, прозорі. Ціни каміння завжди адекватні їх якості. У кожному реченні - максимум достовірної інформації.

Поради покупцям - параметри вибору каменів:

При виборі орієнтуються такі якісні складові:

  • каратність (величина);
  • колір;
  • чистота;
  • огранювання.

Розмір, чистота

Carat важить 0,2 г, маса визначається за допомогою мікроваг. Вартість дрібних, середніх за розмірами екземплярів (до 0,29 та 0,99 ct відповідно) визначається їхньою вагою, за оціночними таблицями із загальносвітовими цінами. Щоб купити діамант Дніпро великий, потрібна наявність базових знань якості каменів, уважність. Їхня вартість формує не тільки каратність, а й походження, рідкість, параметри чистоти, кольору.

Чистота характеризує наявність сторонніх включень у структурі діаманта. Індекс чистоти варіюється від 1 до 12 одиниць. Чим він менший, тим чистіший камінь. Видимі неозброєним оком вади мають екземпляри з чистотою 8 і більше одиниць.

Доцільно віддати перевагу більш дешевому камінь із середніми характеристиками (3 - 6 групи). Він виглядатиме не гірше, ніж ідеально чистий аналог.

Переваги придбання діаманта без оправи – доступність огляду всіх його граней, неможливість приховати дефект.

Колір, ограновування

Найбільш поширена біла колірна група, яка називається "кейп". У неї входять як рідкісне безбарвне каміння, так і екземпляри з різними відтінками жовтого кольору. Чим інтенсивніший колір, тим менша ціна. Камені інших кольорів називають фантазійними (блакитні, чорні та ін.).

Діаманти кейп – вигідна покупка. Більшість їх жовто-коричневі. Жовтий мінерал із сильною блакитною флюоресценцією виглядатиме ідеально білим. Вона чудово нейтралізує жовтий відтінок.

У блискучу коштовність непоказний необроблений мінерал перетворюють умілі руки огранщика. Посередні показники симетрії суттєво знижують ціну. У круглому ограновуванні зазвичай 57 фасет (у найменших екземплярів - від 17). Виробляються також овальні, квадратні огранювання.

Рекомендації для продавців

З урахуванням того, що продаж дорогоцінного каміння без сертифікату в приватному порядку в Україні заборонено, цей майданчик - унікальна можливість знайти свого клієнта для приватних продавців.

Швидко, вигідно продати діамант Дніпро допоможе:

  • велике, якісне фото (у високій якості);
  • надання максимального обсягу інформації.

Збільшує вартість мінералу, прискорює операцію наявність сертифікату, найкраще від GIA або його європейського аналога HRD. Отримання документа легалізує камінь, переводить його до сертифікованих товарів.

Купуйте, продавайте на Brili. Тут діаманти легко знаходять собі нового власника.