Діаманти у Києві

Діамант 6.0 ct
1 600 000 UAH
Діамант 4.01 ct
1 335 000 UAH
0,65 F VVS2
80 500 UAH
0,62 J VS2
43 000 UAH
-10%
Діамант 0,56 ct
45 000 UAH 50 000 UAH
3 камені
189 000 UAH
-5%
Діамант 1.03ст
76 000 UAH 80 000 UAH
-40%
2 100 UAH 3 500 UAH

Діаманти – дорогоцінне каміння, не підвладне часу. Протягом кількох століть вони доводили свою високу вартість та безпрецедентну унікальність. Якщо ви вирішили купити або продати діамант, значить вам знадобиться надійний партнер, який допоможе організувати угоду на максимально вигідних для вас умовах. У ролі такого партнера є ювелірна дошка оголошень Brilicom. Переглянувши всі доступні оголошення продавців дорогоцінного каміння, ви зможете підібрати та купити діамант у Києві масою від 0.1 до 2 карат. Але на Brili можна не тільки купити, але й продати діаманти у Києві за дуже привабливою ціною.

Як це зробити? Та все дуже просто. Зайдіть на сайт, зареєструйтесь, опублікуйте оголошення про продаж, детально описавши свій товар, та обговорюйте з покупцями всі умови угоди. Безперечною перевагою дошки оголошень Brilicom є не лише її висока функціональність, а й відмінна відвідуваність. Ваше оголошення швидко зацікавить потенційних покупців. А це означає, що ви зможете вигідно продати діамант масою від 0.1 до 2 карат у найкоротший термін. Brilicom – надійний партнер для чесних продавців, котрі хочуть продати свої діаманти за справедливою ціною.

Цінність купівлі діамантів

Зацікавленість з боку людей цими унікальними дорогоцінними каменями ніколи не знижувала своїх обертів. У всі часи діаманти мали особливе значення, та й ціна на них часом досягала воістину нечуваних розмірів.
Саме діаманти рятували за часів економічних криз або падіння вартості національних валют. Алмази не підвладні часу, вони не знецінюються, а їхня неземна краса ніколи не меркне. Цінителі дорогоцінного каміння воліють купувати діаманти масою більше одного карата, які демонструють безперервне збільшення своєї вартості. Але не варто виключати з уваги каміння масою до одного карата. Вони ідеально підходять для довгострокового інвестування.

Бажаєте вигідно вкласти капітал? Купуйте діаманти. І саме на Brilicom ви зможете знайти дуже цікаві пропозиції, які з часом принесуть вам солідний прибуток.

Тонкості та нюанси вибору діамантів масою від 0.1 до 2 карат

Існує перелік критеріїв, які необхідно враховувати для правильного вибору діаманту:

  • Маса. Вага діаманта вимірюється у каратах.
  • Чистота. Під час носіння прикрас із діамантами на поверхні каміння можуть з'явитися мікроскопічні тріщини. Побачити їх неозброєним оком практично неможливо. Але під час розгляду каменю під спеціальним мікроскопом можна вивчити дефекти.
  • Колір. Найкращими у світі вважаються саме безбарвні діаманти. Купити ідеально прозорі діаманти у Києві ви зможете на дошці оголошень Brili. Але пам'ятайте, що діаманти, що мають легкий відтінок, коштують трохи дешевше абсолютно безбарвних аналогів.

Зверніть увагу, що якщо ви хочете заощадити на купівлі діамантів, вибирайте каміння без оправи. Так, такі діаманти не можна носити як ювелірні прикраси. Але будь-якої миті ви зможете вставити камінь в оправу і похвалитися вашим придбанням перед друзями чи родичами.