Діаманти у Харкові

Огранований алмаз вважаються вершиною ієрархії дорогоцінного каміння і володіти ним мріє кожен поціновувач. Великі діаманти розміром більше одного карата стануть не лише бажаним подарунком, а й надійним вкладенням коштів. Вам необхідно придбати діамант Харків – це місто, де ви проживаєте? Вигідно це зробити на дошці оголошень Brilicom.

Як вибрати

Варто виділити кілька характеристик, які впливають як на зовнішній вигляд, так і на якість каменю – це колір, чистота, ограновування та каратність.

Колір

Найдоступнішими з кольорових варіантів є жовті, далі йдуть рожеві, зелені та блакитні. Дорогими вважаються червоні діаманти, зустріти їх можна рідко, тому ціна навіть за скромний екземпляр із сірникову голівку буде близько мільйона доларів. Чорні ж варіанти каміння, частіше не становлять особливої цінності і виступають як доповнення.

Чистота

Цей показник відбиває різні дефекти, включення. Розглянути їх неозброєним оком досить складно, тому використовується десятиразова лупа.
Ограновування

Перед огранюванням каміння ретельно аналізується, відбувається розмітка за допомогою комп'ютерної системи. Найпопулярнішою формою вважається кругла, безліч варіантів та фантазійного огранювання – принцеса, серце, маркіз та інші. Останні виграшно виглядають в прикрасах і мають свої переваги, але ціна на такі вироби нижче на 15-20%. Тому, якщо необхідно діаманти купити Харків – це місце, де планується угода, зверніть увагу і на цей параметр, що дозволить вам заощадити.

Найдорожчим варіантом круглого огранювання є Кр-57, такий діамант буде відрізнятися яскравою грою, а ідеальні пропорції дозволять відобразити практично все світло.

Каратність

Цей параметр відображає вагу, а з урахуванням особливостей огранювання, можна визначити його розмір. Карат – це 0,2 грама, а в документації до діаманта відображатиметься значення 3,000, якщо це буде камінь у 3 карати.

Ця характеристика дозволяє розділити мінерал на кілька груп:

  • до 0,010 – алмазна крихта;
  • до 0,029 - відносяться до дрібних;
  • 0,030-0,990 – середні;
  • понад 1,000 – великі.

Як вигідно купити діамант

Невеликі компанії часто при розрахунку ціни відштовхуються від стандартної системи оцінки, що дозволяє покупцеві не переплачувати за бренд, але при цьому не економити на якості.

Варто звернути увагу на діаманти без оправи, так ви вбережете себе від дефектів, які вона може приховувати і впевнені в чесній оцінці вартості.
Діаманти мають як первинну, так і вторинну ціну. Так, після покупки в ювелірному магазині, продати його можна лише за 20-40% від початкової вартості, при тому, що міцний камінь не зношується і не втрачає своїх властивостей.

Великі дорогоцінні камені стануть надійним джерелом інвестування, так діамант в 3 карати зручно зберігати і можна швидко продати. Для особливо великих екземплярів нового власника буде знайти значно складніше.

Коли потрібно купити або продати діамант Харків – це місце, в якому дошці оголошень Brilicom допоможе знайти клієнта чи продавця в короткі терміни та зробити вигідну угоду.