Купити діамант до 0,3 карат

Діамант – огранований природний алмаз, що не має аналогів серед усіх існуючих на нашій планеті дорогоцінного каміння. Прикраси з діамантами наголошують на соціальному статусі своїх власників, є предметом розкоші та вигідним способом вкладення капіталу. Грамотна купівля або продаж одного діаманта може принести солідний прибуток. Однак, у цьому питанні слід діяти обдумано і, якщо є така можливість, заручитися допомогою фахівців. Ні, вам необов'язково вирушати прямо в ломбард. На ювелірній дошці оголошень Brilicom можна купити чи продати діаманти масою до 0.3 карат на тих умовах, які влаштують саме вас. Зробіть якісне фото дорогоцінного каменю, зареєструйтесь на сайті, опублікуйте оголошення та шукайте найбільш вдалий для вас варіант угоди!


Адміністратори онлайн-порталу уважно ставляться до кожного нового відвідувача, тому постійно вдосконалюють функціональні можливості майданчика, оновлюють дизайн, додають нові категорії. Відвідувачі, які вже продали або купили дорогоцінне каміння за допомогою цього сайту, відзначають не тільки простоту інтерфейсу, а й великий обсяг запитів, що надходять з приводу залишеного оголошення. Справа в тому, що дошкою оголошень Brilicom користується багато людей, тому ваша публікація не залишиться непоміченою.

Готуємось до продажу чи купівлі діамантів на Brilicom

Безумовно, стороння допомога може виявитися дуже доречною для вигідної купівлі діаманта. Але й особисті знання вам не завадять у вирішенні цього питання. Існує кілька загальних рекомендацій, що дозволяють організувати правильний вибір цього дорогоцінного каменю:

  • Подумайте, скільки карат має бути у вашому камені. Врахуйте, що на діамант 0.01 карат ціна буде нижчою, ніж на діамант масою 0.3 карата.
  • Уважно вивчіть всі характеристики каменю, що вам сподобався. Йдеться про його форму, розмір, огранювання тощо.
  • Не соромтеся запитувати продавця. Правильно вибрати та вигідно купити діамант 0.05 карат – це досить серйозний захід.
  • Переконайтеся у відповідності якості та справжності дорогоцінного каменю, що сподобався.

Отже, приступаючи до вибору діаманту насамперед необхідно звернути увагу на вагу в каратах. 1 карат дорівнює 0,2 г. Всі представлені у продажу на сьогоднішній день діаманти діляться на три категорії: дрібні (маса до 0,3 карати), середні (маса від 0,3 до 1 карата) та великі (маса більше 1 карата). Майте на увазі, що є пряма залежність між масою діаманта та його діаметром. Чим вище значення маси, тим більший діаметр. Ну і на ціні це теж відбивається. Тому у покупців особливий інтерес викликають діаманти масою до 0,3 карати. Адже на діамант 0.15 карата ціна буде набагато нижчою, ніж на діамант масою 0,5 карат.

При продажу діамантів масою до 0,3 карат на ювелірній дошці оголошень Brilicom намагайтеся встановлювати адекватну вартість. При такому підході покупці більше уваги приділятимуть вашому оголошення. І можливість успішної угоди теж значно збільшиться.