Купити діамант від 0,5 до 0,7 карат

діамант
25 000 UAH
Діамант
67 600 UAH
Діамант
61 880 UAH
38 000 UAH
35 000 UAH
0,65 F VVS2
80 500 UAH
0,62 J VS2
43 000 UAH
-10%
Діамант 0,56 ct
45 000 UAH 50 000 UAH
Діамант 0,51ct. E/VVS2
Бізнес
Діамант 0,52ct. E/VVS2
Бізнес
Діамант 0,50ct. E/VVS2
Бізнес
Діамант 0,51ct. E/VS1
Бізнес
Діамант 0,53ct. F/VVS2
Бізнес
Діамант 0,51 E/VVS2
Бізнес
Діамант 0,50 F/VS1
Бізнес
Діамант 0,50 E/VVS2
Бізнес

Діамант - це прикраса, яка високо цінується за всіх часів. Дорогоцінний камінь не тільки чудово виглядає, а й служить підтвердженням доброго достатку людини та її високого статусу у суспільстві. Використовуючи ювелірну дошку оголошень Brilicom, ви зможете підібрати для себе хороший діамант підлогу карата або продати його за вигідною ціною, яку визначаєте ви самі. У каталозі представлена величезна колекція прикрас із діамантами на будь-який смак, що дозволяє кожному вибрати для себе оптимальний варіант залежно від бюджету та особистих уподобань. У продажу можна знайти такі види діамантів:

  • Безбарвні, які цінуються найвище;
  • Чисті або з вкрапленнями;
  • Сонячні або коньячні за відтінками.

У нас свої оголошення розміщують ювелірні магазини та приватні особи, що дозволяє вам знайти безліч цікавих пропозицій та купити діамант на найвигідніших умовах. При покупці не забудьте звернути увагу на якість виробу та перевірити його справжність.

Великий вибір діамантів за вигідними цінами

Якщо ще порівняно недавно діаманти вважалися доступними виключно для вузького кола людей, то зараз все змінилося на краще. Стати щасливим власником дорогоцінного каменю може практично кожен, перегорнувши нашу дошку оголошень і купивши собі підходящий варіант. У нас у продажу є діамант 0,6 карат, ціна на який цілком доступна. Огранювання може мати найрізноманітнішу форму - кругла, овал, серце і багато інших варіантів. Краще особисто подивитися кожен варіант та оцінити його переваги. Кожен камінь, який ви можете знайти у нас, є справжнім витвором мистецтва. Найбільше цінуються безбарвні діаманти, але й кольорові будуть гарним варіантом, якщо ви хочете заощадити та отримати оригінальну прикрасу. У продажу можна знайти чорні, рожеві, зелені, а також жовті дорогоцінні камені.

Колір діамантів

Ви можете купити діамант 0.7 карат у будь-якому кольоровому виконанні. Камінь може бути безбарвним або мати будь-який колір веселки. Жовте та блакитне забарвлення утворюються за наявності у складі азоту та бору. А зелені камені набувають внаслідок радіаційного впливу. Найдешевше коштують жовті діаманти, після них йдуть рожеві, блакитні та зелені. Червоні зустрічаються рідко, тому ціна на них досить висока і може сягати мільйонів доларів.

Діамант може мати різні включення та дефекти, що впливає на його вартість. Їх можна розглянути, використовуючи лупу. Неозброєним поглядом помітити різницю між чистим каменем та аналогом майже неможливо. Найбільш виражений дефект – порожнеча, який дуже легко виявляється за допомогою лупи. Дорогоцінні камені з рівнозначними характеристиками можуть оцінюватися по-різному залежно від розташування включень. Якщо точки знаходяться ззаду або ближче до країв, то камінь коштуватиме дорожче, ніж якщо вади були б посередині. У деяких випадках одна точка відображається у внутрішніх гранях виробу, через що здається, що камінь весь усіяний крапками. Такий діамант буде оцінений значно дешевше.