Купити браслет з турмаліном

Прикраси та аксесуари сприяють створенню власного неповторного стилю, іміджу, аури. Вони є невід'ємною складовою для багатьох людей. Що характерно, їх властивості не обмежуються лише косметичною складовою. Адже крім створення естетичного ефекту деякі прикраси здатні позитивно впливати на стан здоров'я своїх власників! Серед них - турмаліновий браслет, придбати який за найкращою вартістю та з доставкою ви можете у нашому інтернет-магазині.

Вважається, що має натуральний камінь турмалін ще й певні магічні властивості, маючи дуже потужні захисні здібності. Він створює навколо себе (у радіусі близько 1-1,5 метра) сильне поле, яке відбиває потоки негативної, деструктивної енергії. Не дозволить камінь навести на людину, яка її носить регулярно, пристріт, псування, убереже від змов і прокльонів.

Справжній браслет із турмаліном відобразить від свого власника всі негативні емоції, серед яких: заздрість, злість, ревнощі і таке інше. Поліпшить ауру, очистить тіло від будь-яких негативних енергій.

Біологічні властивості турмаліну

  • Крім магічних властивостей, які теж були неодноразово підтверджені протягом століть, цей камінь має здібності, доведені офіційною медициною. Серед них:
  • детоксикація організму: регулярне носіння браслета допомагає очистити тіло від важких металів, токсинів, радіонуклідів;
  • покращення самопочуття, загального стану, відновлення запасів життєвої енергії;
  • усунення напруги та болів у м'язах, головного та суглобового болю, підвищення сили та витривалості;
  • відновлення лібідо та потенції, від нестачі яких сьогодні страждають багато, навіть молоді, люди;
  • заспокійливий вплив на центральну нервову систему, порятунок від безсоння (багато хто зазначає, що з браслетом їм починають снитися спокійні приємні сни, а вранці вони почуваються повними сил і бадьорості);
  • оптимізація обміну речовин, поліпшення складу крові, позбавлення від деяких недуг внутрішніх органів, їх профілактика (наприклад - органів травної системи) та багато іншого.

Що являє собою турмалін

Це – натуральний мінерал, що має на 100% природне походження. Як правило, він зустрічається в зелених, рожевих, чорних або ніжно-блакитних відтінках. Широко використовується у ювелірному виробництві. Але прикраси, центральне місце в яких займає турмалін, рідко бувають дуже схожими між собою. Адже кожен камінь – це як окремий «організм»: він унікальний та неповторний.

Ще в XIX столітті родиною Кюрі було відкрито один цікавий факт: камінь турмалін притягує дрібні частинки під впливом світла сонця. До них якраз і належать радіонукліди, токсини та інші. Тобто він справді сприяє оздоровленню.

Жіночий турмалін

Ніжні відтінки та тонкі лінії – ось відмінна риса виробів для прекрасної половини людства. Найчастіше жінки віддають перевагу рожевим, світло-блакитним, зеленим тонам.

Чоловічий турмалін

Прикраси для сильної половини населення планети – прості та чіткі. Чоловіки частіше вибирають темні кольори у різному обрамленні.

Якщо ви приймете правильне рішення і захочете купити браслет турмаліновий, знайте: у нас - найкращі умови, доступні ціни і швидка доставка. Будемо раді проконсультувати та допомогти з вибором.