Сережки з топазом

Топаз – природний мінерал з дуже твердою структурою 8. Він відноситься до виду напівдорогоцінного каміння. У своїй більшості кристал набуває форми ромба, призми чи піраміди. Вага природного кристала може досягати від кількох грамів до кількох кілограмів. Колірна гама натуральних топазів коливається в проміжку між безбарвними і забарвленими в бліді кольори (блідо-жовтий, блідо-коричневий, блідо-блакитний, рожевий). Найбільш цінними та дорогими вважаються рожеві, блакитні та темно-жовті камені. Вони найчастіше використовуються для виготовлення ювелірних прикрас. При дотику топазів з сонячним промінням, забарвлення каміння вигоряє.

Огранювання каменів буває різної форми:

  • Квадратний;
  • Овальний;
  • Круглою;
  • Фантазійний.

Оброблені, ограновані топази вставляють в оправу каблучок, сережок, браслетів. Використовують для виготовлення величезної кількості різних ювелірних прикрас.

На сайті нашого магазину ви можете вибрати для себе, або у подарунок для ваших друзів та близьких, ювелірні вироби з топазами, в оправі зі срібла чи золота. Ексклюзивні прикраси з натуральним камінням, подані в подарунок, не можуть залишити байдужою жінку, тим більше, якщо топаз є доленосним каменем, що приносить удачу.

Ювелірні сережки з топазом.

Асортимент сережок з топазом, представлений на сайті BriLicom задовольнить вимогам найвибагливішої дами. У нас можна вибрати прикрасу для юної дівчини: у вигляді квітів, сердець – легкі, повітряні прикраси в розсипі дрібних каменів та для зрілої жінки: масивні прикраси з більшим камінням. Підібрати сережки та супутні їм прикраси (пари) з топазів до будь-якого урочистого моменту життя. Вироби з топазами представлені:

  • В оправах із золота та срібла;
  • З міксу топазів з іншими видами каміння: цирконієм, діамантами, феонітами тощо;
  • Різноманіттям різного виду застібок: гвоздики, кліпси, англійські замочки, кріплення сережок, що взагалі не застібаються;
  • Величиною каміння та масивністю виробів.

Мати прикраси з топазів престижно і практично: вони прикрасять жінку кожної вікової категорії, універсально підійдуть до будь-якого вбрання.
Існує думка, що топаз робить свого власника не тільки щасливим, разом з ним у будинок приходить добробут, багатство та достаток.

Купити сережки з топазом

Є можливість сережки з топазом купити на сайті BriLicom, залишивши заявку по телефону або скориставшись послугою зворотного зв'язку. Грамотні менеджери, абсолютно компетентні в галузі дорогоцінного каміння та ювелірних прикрас, зв'яжуться з вами, вислухають усі ваші бажання та уподобання, дадуть відповіді на питання стосовно товару, який ви бажаєте придбати. За допомогою навідних питань на тему, допоможуть зробити вибір сережок з топазом. Обговорять зручні для вас способи оплати товару, методи транспортування та доставки.
Придбавши сережки з топазом на нашому сайті, ви отримаєте справді якісний товар із гарантією від найвідоміших виробників ювелірних виробів.