Купити сережки з сапфірами

Сережки з сапфіром

Мало хто може похвалитися наявністю прикрас із сапфіру – каменю, який має глибокий синій колір та уособлює цнотливість та спокій. Адже цей мінерал поряд з діамантами та рубінами є не лише дорогим і цінним, а й дуже символічним – сережки із сапфіром прийнято дарувати на п'яту річницю весілля, бо камінь дарує любов своєму власнику.

Стародавні перси вважали, що наша планета є сапфір , а блакитне небо – це відображення «сапфірової» землі, за повір'ям печатка царя Соломона була інкрустована саме цим каменем, а в Середні віки корунд (тип класифікації) був відмітним знаком єпископів. Сьогодні сапфір можна віднести до найзатребуванішого мінералу вітчизняних та зарубіжних зірок – із завидною регулярністю сині чи блакитні комплекти обрамляють пальчики, вушка, шию селебриті. А ось серед простих обивателів камінчиків можна зустріти дуже рідко – через високу вартість мінерал можуть дозволити собі лише одиниці, проте із сервісом «Brilicom» можна купити сережки із сапфірами з унікальною історією за дуже привабливими цінами.

Цікаві факти про сапфіри:

  • Сапфіри можуть бути не лише синього, а й жовтого кольору;
  • Червоні сапфіри називаються рубінами;
  • Кільце із сапфіром носила Олена Троянська;
  • Давні вважали, що й прикраса змінило колір, його власник чи власниця згрішили і перелюбничали;
  • Колись розмелений у пил сапфір додавали в мазі та розчини з лікувальними цілями;
  • Розмолоти камінь дуже, дуже непросто – він вважається одним із найтвердіших у світі і стоїть в одному ряду з рубінами та алмазами;
  • Таблички, на яких були написані закони Божі, були виготовлені саме з сапфіру;
  • Некроманти досі використовують камінь для занять магією, наведення псування;
  • Християни вважають мінерал «камнем віри» і ототожнюють його зі святим апостолом Андрієм Первозваним;
  • Завдяки високому коефіцієнту заломлення світла, сережки з сапфірами виблискують не гірше за діаманти;

Сапфіри та дорогоцінні метали

Камені найчастіше інкрустують у вироби із білого золота. Холодний блиск матеріалів ідеально гармонує між собою. Нерідко можна зустріти вироби зі срібла високої проби, які прикрашають найчастіше низькосортними мінералами, що мають невеликі дефекти або тьмяність. У будь-якому випадку сапфір – це камінь, який говорить про винятковий смак своєї власниці і підкреслює її витончений аристократичний смак.

На сайті Ви можете як купити, так і продати сережки сапфірові за конкурентними цінами і завжди вдало!
У каталозі ювелірних виробів на сайті Ви підберете практично будь-яку прикрасу за оптимальними цінами з діамантами, рубінами, сапфіром, кришталем та багатьма іншими дорогоцінними каменями.