Купити брошку з сапфіром

Брошка з сапфіром

Брошка завжди вважалася аристократичною прикрасою. І в наш час вона не має наміру здавати позиції. Адже багато відомих дизайнерів вважають її незамінним аксесуаром і з її допомогою прикрашають свої твори, демонструючи нам неповторні образи.

Магія каменю

Звичайно ж, більшість таких виробів прикрашена камінням. І часто тут використовуються сапфіри. Адже це один із найкрасивіших мінералів синього кольору. І не дивно, що брошка із сапфіром завжди викликає захоплення.

Його відтінки можуть бути різної глибини, від світло-синього до глибокого, майже фіолетового. Деякі зразки можуть мати легкий зелений перелив при близькому розгляді. Дуже цікаво те, що глибина кольору та відтінок повністю залежать від місця, де видобувають ці мінерали.

У давнину камінь дуже шанували жерці храму Юпітера. Також його носили багато священнослужителів Індії. Відомо, що їм було прикрашено легендарну корону Клеопатри.

Вважається, що камінь заліковує рани, допомагає при хворобах серця. Ще в середні віки йому приписували здатність відрізняти правду від брехні.

З цього мінералу виходять чудові амулети, оскільки він зміцнює любов, допомагає зробити міцним шлюбний союз, сприяє досягненню цілей. Також камінь очищує ауру людини від різного негативу.

Види брошів і як носити

Якщо ви вирішили купити брошку з сапфіром, слід визначитися, яке кріплення вам більше підходить. Існує кілька форм кріплень цих виробів. І ось найчастіше використовувані:

  • Булавка. Зараз дуже популярна, тому що дозволяє, за бажанням, додавати різні підвіски, ланцюжки.
  • Голка. Зручно кріпиться і її часто використовують для прикраси верхнього одягу.
  • Шпилька. Відмінно підходить як для одягу, так і волосся.

Вибір буде залежати від ваших уподобань і від того, як ви збираєтеся носити брошку.

Велика різноманітність моделей та різні види кріплень дозволяють вигадувати безліч варіантів їх використання:

  • У вигляді гарної прикраси до сукні або коміра піджака.
  • Як елегантний акцент до пояса.
  • Як незвичайний додаток до сумки, клатчу.
  • У вигляді зручного утримувача для хустки, шалі, шарфа.
  • Замість шпильки для волосся.
  • Як гарний аксесуар до пальта чи шуби.
  • У вигляді оригінального доповнення до намиста, ланцюжка або браслета.

У нашому каталозі ви знайдете моделі на різні теми. Починаючи від квіткових і закінчуючи суворішими варіантами на геометричну тему.

Якщо ви хочете купити брошку з сапфіром купити у нас, то в каталозі ви знайдете відмінний вибір. У нас представлені моделі, які привернуть увагу навіть найдосвідченішої модниці.