Купити кільце з рубіном

Кільце з рубіном

Якщо ви хочете виділитися з натовпу, тоді кільце з рубіном – це найкращий варіант. Воно підкреслює вишуканість смаку та індивідуальний стиль власника. Ювелірні прикраси з рубіном цінувалися дуже давно. Цей камінь представлений прозорим мінералом з малиновим відтінком. Рубін відноситься до дорогих прикрас, та його вартість наближена до ціни діамантів. Дуже часто цей камінь намагаються підробити, тому можливість придбати кільце з несправжнім рубіном велика. На нашому сайті можна купити кільце з рубіном за доступною ціною з сертифікатом, що підтверджує справжність каменю.

Властивості та особливості кільця з рубіном

За своїм походженням рубін - це один із підвидів корунду з хромовою домішкою. На сьогодні рубінами прийнято вважати всі відтінки малинових, червоних та рожевих кольорів. Цей камінь є більш рідкісним, ніж діамант, але поступається йому щільністю. До його унікальних властивостей впливу на людський організм належать такі:

  • Дарує почуття впевненості;
  • Допомагає зняти втому;
  • Має величезну енергетику;
  • Позбавляє депресивного та стресового стану;
  • Допомагає боротися із безпліддям;
  • Уберігає від поганих думок;
  • Захищає від пристріту.

Вважається, що камінь можна носити лише щирим, чесним людям.
Раніше з рубіну готували порошки, зілля та лікували багато хвороб, наприклад, тонзиліт, астму, також загоювали рани, підвищували гостроту слуху, позбавляли безсоння, покращували пам'ять тощо.

Види рубінів

Найбільш цінним каменем зважає на шестикутну зірку всередині. Також вартість рубіна визначається, виходячи з його кольору. Наприклад, найдорожчі – це червоно – фіолетові відтінки та рідкісний чорний рубін. Червоні є доступнішими.
Рубіни розрізняють на натуральні та штучно вирощені. Останні утворюють із корундового сплаву. Вони мають подібні якості і майже ідентичний зовнішній вигляд з натуральними.
Виходячи з цього, ціна кільця з рубіном залежить від забарвлення, місця видобутку, видимих дефектів і походження. Більшість рубінів видобувають у М'янмі, Таїланді та у В'єтнамі.

Як вибрати каблучку з рубіном?

Існує кілька правил вибору вищезгаданого ювелірного виробу:

  • Вік. В даному випадку необхідно керуватися наступним: чим старша жінка, тим кільце і камінь повинні бути більшими. Юним дівчатам допускається надягати масивні кільця з рубіном лише як додатковий елемент до епатажного образу. У повсякденному житті це виглядатиме несмачно;
  • Кисті рук. Для довгих, тонких пальців краще виглядатиме модель з горизонтальними та неправильними формами. З широким пензлем рук підійде кільце з овальним кристалом. Рубін у вигляді груші додасть довжини коротким пальцям;
  • Цветотип. Кільця з цим каменем ідеально підходять жінкам літнього та зимового кольоротипу. Для "літніх" рубін краще виглядатиме в оправі зі срібла, білого золота або платини. "Зимовий" підійде в червоному або білому металі.

Рубінове кільце поєднується практично з будь-яким одягом для виходу або повсякденного носіння. На нашому сайті "Brilicom" ви знайдете великий вибір кілець з рубіном різного кольору та розміру.