Купити сережки з рубіном

Сережки з рубіном

Класика ювелірного мистецтва – рубінові сережки в обрамленні золота. Жовтий метал та бордовий камінь ідеально підкреслюють і доповнюють красу один одного, виділяючи свою власницю з натовпу та привертаючи до неї захоплені погляди.

Деякі представниці прекрасної статі стверджують, що дорогоцінний камінь був у тренді кілька десятиліть тому за часів молодості наших мам та бабусь. Тільки вони забувають, що класика не старіє і з віком стає тільки дорожчою та чудовішою.

Найпопулярніші вироби з царським каменем – це сережки з рубіном, які є головною зброєю красунь усіх соціальних рангів. Найчастіше (у 99% випадків) мінерал в прикрасах є симетричним, пропорційним і може мати різноманітну форму. У ювелірному мистецтві зустрічаються круглі, овальні, квадратні види каменю, форми «багет», «груша», «маркіз». Форма рубіну – це продовження стилістичної концепції прикраси та відповідність модним течіям. Так, кілька десятиліть тому на піку популярності були дуже об'ємні овальні камені в оправі із золота. Сьогодні наші співвітчизниці вибирають куди аскетичніші комплекти з невеликими камінчиками, які можна носити щодня і не викликати плітки та дозвільні розмови заздрісниць.

Як визначити справжність каменю

Щоб бути впевненим у справжності каменю, найкраще звернутися до ювелірної крамниці до оцінювача. У домашніх умовах також можна проінспектувати мінерал і зробити це дуже просто! Візуально рубін має бути яскравим, досить блискучим. Завдяки тому, що мінерал є одним із найтвердіших у природі, на його поверхні не повинно бути подряпин. Однак деякі дефекти спостерігаються навіть у найдорожчих екземплярів. Наприклад, різні включення в текстурі каменю є показником синтетичної природи його походження, а говорять про його винятковість.

10 цікавих фактів про рубіни:

  • Камінь поступається за міцністю лише діамантам;
  • Найдорожчими та рідкісними є азіатські рубіни, незважаючи на те, що поклади мінералу поширені по всьому світу;
  • Щоб збільшити показники яскравості та кольору, рубіни піддаються тепловій обробці;
  • Рубін дуже часто згадується в Біблії, даним мінералом було прикрашене кільце Гендальфа (Володар кілець), а у фільмі про Гаррі Поттера «пісочний годинник» Гріфіндора був наповнений саме рубіновим камінням;
  • Рубін відноситься до «царського каміння». Він використовувався для обрамлення імператорських діадем та корон;
  • Згідно з астромінералогією, камінь надає впевненості та сили своїм власникам;
  • Синій рубін є сапфіром;
  • Мінерал рекомендується носити людям із виразкою шлунка, дерматологічними захворюваннями, проблемами із серцево-судинною діяльністю;
  • Вартість рубіна може бути ідентична ціні діамантів;
  • При прямому впливі ультрафіолетових променів, рубін випромінюватиме видимий червоний колір.

На нашому сайті Ви можете купити сережки з рубіном або розмістити своє оголошення з продажу прикраси. Ми впевнені, що сервіс стане у нагоді як продавцям, так і покупцям, адже завжди є люди, які хочуть заощадити на придбанні або вигідно реалізувати товар.