Купити брошку з рубіном

Брошка з рубіном

Цей камінь хоч і не має великої кольорової гами (відтінок варіюється від червоного до темно-червоного), але вважається одним з найкрасивіших мінералів. А його назва у всіх асоціюється із насиченим червоним кольором.

Звичайно ж, якщо ви хочете купити брошку з рубіном, то такий виріб завжди привертатиме до себе захоплені погляди.

Камінь вогню та пристрасті

Ще в давнину люди звернули увагу не тільки на дивовижну красу цього каменю, але і на його магічні властивості. Прикраси з рубінами носили багато правителів та їх впливові наближені. Вважалося, що це захищає від отруєння отрутою. Якщо занурити камінь у отруєне питво, він тьмяніє. Відомо, що цей мінерал завжди носив із собою цар Соломон.

У середньовіччі вважалося, що камінь здатний попереджати свого хазяїна про небезпеку. Він ставав помітно темнішим.

Буддисти також шанують його як особливий мінерал та приписують здатність давати людям необмежену владу, захищати від негативної енергії, чаклунства.

Він вважається символом вогню, пристрасті та кохання. Його дарують коханим, щоб кохання було взаємним.

Королева ювелірних прикрас

Історія брошки тріумфальна та романтична. Мабуть, це аристократичний аксесуар. Адже ще кілька століть тому вона була ідеальним способом передачі таємної інформації для закоханих та способом плетіння любовних інтриг.

У скриньці кожної великосвітської дами було кілька елегантних і красивих брошок. Приколюючи до свого вбрання, то одну, то іншу, вона передавала своєму дзвоню інформацію про місце та час любовного побачення.

Особливу популярність виріб мав при французькому дворі. Тут дами та кавалери тривалий час використовували такий спосіб призначення побачень за допомогою елегантного аксесуара.

У наш час за допомогою цього виробу любовних послань не передають, але ідеально підходить для прикраси блузи, сукні, плаща або пальта. Якщо ви вибрали брошку з рубіном, вона відмінно підійде для фіксації шийної хустки або шарфа, сумки, берета.

Види кріплень

Виріб може бути гладким або рельєфним, з малюнком та камінням. Вибір залежить від вашого смаку. Однак за видом кріплень брошки поділяються на:

  • Булавка. Прикрашена різними підвісками та є відмінним варіантом на кожен день. За бажання її можна доповнити ланцюжком або іншим виробом. Вже довгий час популярна і не має наміру здавати позиції.
  • Шпилька. Має вигляд затиску та її зручно кріпити на край одягу. Також можна використовувати як шпильку для волосся.
  • Голка. Такий виріб кріпиться до одягу за допомогою голки. Це найуніверсальніший і найлегший у використанні вид.

Якщо брошку з рубіном купити вирішили у нашому каталозі, то тут ви знайдете гарний вибір моделей, які не залишать вас байдужими. Цей аксесуар прикрасить ваш образ та зробить його неповторним.