Брошка з опалом

У скарбничці справжніх модниць прикрас мало не буває, а завдяки достатній наявності природних матеріалів та благородних металів різноманітності ювелірних предметів немає меж. У певний час брошки пішли в історію, кількість шанувальників їхнього застосування різко знизилася. Однак, при виборі правильного способу носіння аксесуара, вікові і відроджені сучасні вироби, що збереглися, можуть стати досить оригінальним рішенням. Найбільший асортимент за рахунок зовнішніх даних має брошку з опалом, каменю з цікавою історією народження.

Що є мінералом.


Різноманітнішого за самоцвіт, ніж опал, немає в природі. Його зовнішні дані, властивості властивостей дають багату палітру в застосуванні. Він варіюється за ступенем благородства, кольоровою гамою, місцями видобутку, і навіть може сусідити з невластивими для інших каменів джерелами (заміщаючи залишки деревини, що згнила, або природні залізисті дублети).

Фон основи буває:

  • Прозорий (всіх колірних відтінків);
  • Непрозорий (молочний, перловий, медовий, чорний).

По ньому калейдоскопом розташовуються кольорові люмінесценції, граючи переливами на світлі.
Відповідна оправа та вартість виробу.

Ювелірна брошка з опалом складається з дорогоцінних металів, дизайну і «головного героя» - каменю. Його колірні особливості дозволяють гармонійно поєднуватися зі сріблом (світлим та темним) та золотом (білим та класичним жовтим). Шляхетні метали створюють йому стійке захисне середовище. Залежно від статусу використаних у виготовленні матеріалів, оригінальності дизайну, обсягів виробу купити брошку з опалом можна в різному ціновому діапазоні.

Варіанти використання аксесуарів.

Безмежна фантазія майстрів ювелірів втілює в брошах, що мають у малюнку творіння опал, найнесподіваніші ідеї від класичних до нестандартних. Колірна перевага благородного самоцвіту дозволяє використовувати брошку з опалом на предмет одягу будь-якого відтінку. Переливи вкраплень або додають образу поєднується особливості, або брошка, за рахунок розмаїття, привабливо виділяється. У будь-якому випадку, застосувавши уяву, поекспериментувавши і правильно підібравши поєднання, місце та спосіб кріплення, можна за допомогою цього аксесуара стати більш стильною, модною та помітною.

Умови поводження з ювелірним продуктом.

Маючи стійкий намір брошку з опалом купити, необхідно знати правила поводження з каменем, щоб виріб якомога довше зберігав свій первісний вигляд. Особливість опала в його крихкості, він дуже вразливий перед недбалим поводженням, прямим сонячним промінням і відсутністю поряд водного джерела. Тому брошка з опалом рекомендується якнайчастіше носити, зберігати на м'яких, злегка вологих серветках, берегти від падінь і грубих дотиків, не давати взаємодіяти з хімічними засобами. У свою чергу властивості каменю дадуть відповідь сильним оберегом, вдихнуть свіжу енергію у свого володаря, сприяють зміцненню його пам'яті та виконанню бажань.