Купити кільце зі смарагдом

Кільце зі смарагдом

Що б хотіла отримати будь-яка дівчина чи жінка у подарунок? Звичайно, колечко з гарним каменем. Серед усього різноманіття ювелірних прикрас обручка зі смарагдом виділяється вишуканою та благородною красою. У чому привабливість саме цієї дорогоцінної прикраси?

Зелений колір у всіх культурах світу є уособленням молодості, відродження та краси. У Стародавньому Римі він був кольором богів. Серед усіх зелених каменів: хризоліту, турмаліну, демантоїдів, смарагд виділяється насиченим та глибоким кольором з вишуканим відтінком. Він зачаровує та захоплює. Діаманти, що його оточують, підтримують і посилюють мерехтіння каменю. Споглядання зеленого сяйва викликає спокій та умиротворення.

Як вибрати камінь?

Смарагди – природні берили. Велика рідкість натрапити на цей дорогоцінний мінерал високої чистоти без сторонніх включень. Найякісніші та найдорожчі смарагди – колумбійські. Серед різноманітних включень найпопулярнішими є «котяче око» і трапіч-смарагд з домішкою вуглецю у вигляді шести променів, що розходяться. Включення можуть спричинити дефект у камені. Ще в Стародавньому Єгипті навчилися використовувати оливкову олію та екстракти рослин для заповнення тріщин та посилення кольору каменю. В даний час використовуються ті ж методи за новими технологіями із синтетичними аналогами.

Камінь дав свою назву одному з видів ограновування — «Смарагдова». Характерна особливість цього виду - плоский верхній майданчик восьмикутної форми з бічними трапецієподібними і трикутними гранями. Саме така обробка виявляє всю красу мінералу, підкреслює колір та підвищує стійкість до механічних пошкоджень.

За наявності численних включень застосовують інший вид огранювання - кабошон. Це гладка, округла, позбавлена кутів та граней форма.

Вибір оправи

Звичайно, вибір каменю — лише півсправи. Не менш важлива оправа, яка підкреслить красу каменю та надасть їй індивідуальності. Класичне поєднання зеленого з жовтим золотом зараз переходить у нову якість. Його активно витісняє оправа із червоного, білого та чорного золота. Нерідко дизайнери комбінує колір металу, тому в одному виробі можна знайти поєднання білого та жовтого золота або білого та чорного варіантів.

Вибрати у нас зручне та вигідне кільце зі смарагдами, ціна на яке залежить від чистоти та розміру каменю, відсутності дефектів, ваги та проби оправи.

Переваги придбання

Купівля кільця зі смарагдом маємо свої переваги:

  1. Сучасна ювелірна промисловість дає можливість вибору прикраси в різному ціновому секторі.
  2. Діаманти та смарагди завжди залишаються на піку популярності. Вони постійно модні, тому таке придбання — гарне вкладення капіталу.
  3. Пишність коштовності підкреслить статус його власника.

Дизайнери пропонують кільця смарагдові різних форм, від класичних і лаконічних до фантазійних.

Смарагд - улюблений у всі часи дорогоцінний камінь. Чарівний блиск і його смарагдова зелень зачаровує і зачаровує так, що чинити опір бажанню придбати його марно. Купівля обручки зі смарагдом - це не просто придбання прикраси, це вкладення на довгі роки і можливість висловити свої почуття близьким.