Купити сережки з аквамарином

У нашому каталозі ви можете придбати стильні сережки з аквамарином.

Благородний берил - напівдорогоцінний камінь, має шестигранну форму, зустрічається на рудниках Уралу, Індії, Бразилії. Отримав свою назву за подібність до краплі морського прибою, у перекладі з латині аквамарин – морський камінь.

При згадці про коштовності в пам'яті спливає звичний образ синюватого або блакитного каменю, але ви дуже здивуєтеся, якщо ми скажемо, що камені бувають зеленого і навіть темного кольорів. Іноді присутні чорні смуги-вкраплення - це означає, що при вирощуванні природний мінерал контактував з кварцом, а якщо камінь має насичений блакитний або зелений колір щільної текстури в ньому міститься великий відсоток заліза.

Благородний берил має таких відомих родичів – як сапфір, рубін та топаз, має тендітну структуру, тому його слід оберігати від зовнішніх впливів. Унікальним фактом є вага каменю, так відомо, що у 1920 році в Бразилії було виявлено камінь вагою 110 кг.

При видобутку аквамарину в Індії в минулому столітті була застосована процедура опромінення каміння з метою надання їм іншого кольору, проте в ході випробувань стало ясно, що таким шляхом камінь зовсім неможливо ушляхетнити - він втрачає колір і стає прозорим або по-іншому називається гашеніт - безбарвний камінь .

Зустрічаються також і цезієві аквамарини – каміння, що зовсім не має домішок заліза при вирощуванні.
Відомо, що благородний берил є покровителем планети Місяць, тому знакам Рак та Риби особливо прихильно мати прикраси з цього матеріалу. Відомі астрологи наполегливо рекомендують прислухатися до їхніх порад і представниць цих знаків мати у собі сережки з аквамарином.

Так само хочеться відзначити, що цей камінь не втратив своєї цінності у царських осіб, відомі придворні ювеліри особисто рекомендували цареві і боярам внести його в моду, оскільки він символізує символ влади і цілком підходить чоловікам.
Якщо ви хочете придбати аквамарин як залучення кохання, то не рекомендуємо цього робити, він не призначений для цих цілей.

Однією унікальною особливістю каменю є здатність підлаштовуватись кольором під настрій людини, він може повністю змінювати колір з блакитного до практично чорного.

Аквамарин настільки дивовижний камінь, що дивлячись на нього уявляєш морські хвилі. Вважається, що його оберігає легенда про дівчину, яка чекала свого нареченого на морському березі 7 довгих років, після чого над нею зглянувся сам цар Посейдон і дозволив стати русалкою, яка і обдарувала моряків цим чудовим каменем.
У Стародавньому Римі його носили перед своїми засіданнями оракули, вважаючи камінь помічником у виступах перед публікою.

Якщо ви на шляху придбання унікального дорогоцінного скарбу для своїх вух рекомендуємо до вашої уваги купити аквамаринові сережки в нашому розділі. Адже вони доповнять образ володарки будь-якого кольору волосся, прикрасивши своєю вишуканістю своє вушко, ви зможете блищати, немов королева на різних заходах.