Купити кільце з аметистом

Кільце з аметистом

З моменту перетворення шляхетного каміння на дорогоцінну прикрасу ця сфера й досі не втрачає своєї актуальності в суспільстві. Будь-яке ювелірне створення, в тому числі і кільце з аметистом, може стати чудовим подарунком, талісманом та бажаним предметом спадкування.

Кожному каменю потрібна основа. Вона в кільці не тільки є майданчиком для розташування всередині виробу, але дозволяє цікаво і по-особливому обіграти його красу дизайном. Срібло поєднується з аметистом найбільше, їх поєднують загальні властивості, які доповнюють, а й посилюють дію одне одного. Оправа із золота (або покриття жовтим, білим золотом) так само добре сусідить із цим каменем. Тіні основи додають у переливи кольору каменю свої неповторні відблиски, оригінальний дизайн може задати простому виробу дороге шляхетність.

Аметист складно сплутати - фіолетовий, фіолетово-червоний, прозорий або з легким затемненням. Його поділяють на кілька видів: цейлонський (ніжних фіолетових кольорів), бразильський кривавіший (пурпурний). У будь-якому випадку він має властивість змінювати свій блиск та гру залежно від освітлення.

Аметист в персні красиво виглядає сольно і в тандемі з іншими каменями:

  • Авантюрином;
  • фіанітами;
  • Цирконами;
  • Діамантами;
  • Аквамарин.

Наявність біля каменю ограновування створює калейдоскоп відтінків властивих йому кольорів, світлову гру відблисків та переливу тонів. Використовується в ювелірних кільцях гладкий аметист, що дає змогу бачити його прозору глибину, що створює магічне тяжіння.

Сам по собі камінь благородний, на кільце з аметистом ціна залежить від вибраного матеріалу оправи, дизайну, що супроводжується картинкою виробу каміння.

Чим має кільце з аметистом.

Є повір'я, що людина, що має на пальці перстень з цим каменем, може не боятися, що алкогольний напій отуманить його розум, кільце з аметистом принесе успіх у спортивних змаганнях, поклавши його під подушку можна побачити щасливі сни, камінь темніє на наближення негоди. Носити кільце з аметистом бажано не завжди, камінь має властивість збирати у собі навколишню негативну енергетику. Кільце можна тримати вдома на відкритому місці, щоб почистити простір від сторонніх впливів. Доглядати кільце необхідно регулярно, мити з милом, чистити, протирати м'якою серветкою, щоб прибрати негативні накопичення.

Наш сайт пропонує охочим ознайомитись з асортиментом виробів та купити кільце з аметистом для себе або в подарунок. Прізвисько «вдовій» не повинно відштовхувати любителів та власників від придбання. Свого часу, вдівці і вдови, які не бажають згодом одружуватися, носили обручку з аметистом на знак вічної любові до чоловіка, що пішов, таким чином, це був особливий символ для оточуючих. При виникненні взаємодії між кільцем та власником, камінь здатний розкрити свої найкращі властивості, виріб стане не лише улюбленою прикрасою, а й вірним помічником у життєвих ситуаціях.