Купити сережки з аметистом

Сережки з аметистом

Аметистові сережки – яскрава та таємнича прикраса.

Фіолетовий кварц – аметист вартий особливої уваги. Така прикраса як сережки з аметистом витончено доповнять образ і перетворять будь-яке вбрання. Глибокий фіолетовий відтінок ідеально підкреслить жіночність і підкреслить унікальність стилю.
Аметист вважається каменем аристократів, можна придбати аметистові сережки і за бажання виглядати одночасно велично та витончено. Незважаючи на холодний відтінок, цей камінь випромінює тепле сяйво. Він однаково розкішно виглядає у сріблі та золоті. Аметистові сережки, доповнені діамантами та іншими коштовними каменями, виглядають дуже дорого та велично.

Багато хто впевнений у лікувальних та магічних властивостях фіолетового каменю. Аметист може стати ефективним талісманом або допомогти позбутися переживань та поганих звичок.

Як підібрати аметистові сережки?

Сережки з аметистом бувають різних форм та видів:

  • Конго;
  • Пусети;
  • З англійським замком;
  • З підвісками;
  • У формі серця.

Перед тим як купити сережки з аметистами необхідно визначитися під який образ ви їх носитимете. При щоденному носінні краще підібрати мініатюрні та витончені сережки з невеликим аметистом без зайвих деталей та вставок. Одного аметиста буде цілком достатньо для доповнення повсякденного образу та надання йому романтизму. Якщо прикраса з аметистом підбирається під вечірній образ, краще вибрати золоті сережки з аметистом, доповнені діамантами або іншими дорогоцінними вставками. Як правило, такі прикраси виконані у витяжному стилі, вони виглядають дуже розкішно та більше підходять для доросліших жінок.

Як доглядати сережки з аметистом

Для того щоб аметистова прикраса не втратила свою магнетичну красу і неповторність слід дотримуватися кількох правил щодо її носіння та зберігання:

  • Аметистові сережки краще зберігати у захищеному від сонячних променів місці;
  • Не можна допускати нагріву аметиста інакше він може втратити своє сяйво та змінити колір;
  • Не допускається обробка та контактування аметистових прикрас із хімічними препаратами;
  • Щоб очистити сережки з аметистом від бруду та пилу, достатньо регулярно промивати їх під прохолодною проточною водою;
  • Якщо аметист помутнішав, необхідно віднести прикрасу на професійне ювелірне чищення.

Де купити сережки з аметистом в Україні за доступною ціною?

На нашому сайті представлений великий асортимент аметистових сережок різних форм та з різною вартістю. Ознайомившись із нашим каталогом, ви зможете підібрати прикрасу з аметистом під будь-який вік, образ та бюджет. Всі представлені прикраси справжні та унікальні. Сережки з аметистом можуть стати чудовим подарунком на день народження, весілля чи річницю.