Браслет із бурштином

Бурштинові прикраси можуть не лише доповнити та прикрасити ваш образ, але також допомогти у боротьбі з різними хворобами. Одним із популярних варіантів таких прикрас є браслет із бурштином. Він може бути виконаний у класичному стилі або більш витонченому, але головне, щоб він був якісно виготовлений.

Різновиди бурштинових браслетів

Сьогодні вибір браслетів із бурштину досить великий. Кожна представниця жіночої статі може вибрати прикрасу виходячи зі своїх смакових уподобань, віку та стилю в одязі. Це можуть бути масивні браслети, нитки з великими бусинами або тонкі ланцюжки з витонченим камінням. У будь-якому випадку за допомогою бурштину кожна жінка може надати своєму образу оригінальності і привернути увагу сторонніх.

Сьогодні все більш актуальними стають янтарні браслети, виконані в стилі бароко з асиметричною формою бурштину, який оригінально вирізняється на жіночому зап'ясті.

Унікальні властивості бурштину

Бурштин здатний не лише прикрашати ваші руки, а й піднімати настрій, заряджати оптимізмом та покращувати самопочуття. Про унікальні якості цього каменю відомо досить давно. У давнину бурштин часто використовували як талісман і амулет, вважаючи його символом щастя і здоров'я.

Вважається, що постійне носіння бурштинових прикрас сприяє посиленню інтуїтивних якостей людини та прийняттю ним правильних рішень. Таким чином, виникає відчуття, що власнику бурштинових прикрас завжди супроводжує успіх.

Для покращення самопочуття та народження здорової дитини вагітній жінці рекомендується носити бурштиновий браслет.

Про лікувальні властивості бурштину знають практично всі, він здатний полегшити головний біль та зменшити симптоми простудних захворювань. Носіння бурштинового браслета покращує роботу серця та нормалізує тиск людини. Також прикраси з бурштину можуть допомогти при запаленні суглобів, слабкості капілярів та варикозному розширенні вен. Такі терапевтичні якості бурштину сприяють його широкому застосуванню у сучасній медицині.

Оскільки бурштин містить йод, прикраси з нього можуть допомогти при порушеннях роботи щитовидної залози, які спровоковані дефіцитом йоду в організмі.

Де купити браслет із бурштину?

У зв'язку з популярністю прикрас з бурштину є можливість купити неякісний або неоригінальний виріб. Бурштин вважається рідкісним каменем, а попит на нього постійно зростає. Для того, щоб купити браслет з бурштину високої якості та не придбати підробку, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. Ми маємо багатий асортимент бурштинових браслетів, виконаних досвідченими майстрами з оригінальних матеріалів високої якості.

Купуючи бурштиновий виріб у перевіреному магазині, ви стаєте власником унікальної прикраси, яка довгий час радуватиме вас високою якістю виготовлення, привабливістю та самобутністю.