Оголошення було видалено.
Фільтр

Старовинні прикраси

Продано
Продано
Продано
Брошка
500 UAH

Кожна старовинна прикраса – яскравий візуальний символ своєї епохи, що приносить у повсякденне життя елемент історії. Це може бути кільце або брошка, що передається у спадок через кілька поколінь. Це може бути оригінальний браслет чи кулон, який зачарував вас на ринку чи в антикварному салоні. Це може бути навіть імітація під старовину в одному з неостилів, головне, який смисловий заряд вона несе для свого власника.

До старовинних відносять прикраси, створені лише 20-30 років, а вироби віком від 50 років можна сміливо називати антикваріатом. На даний момент продаж та купівля антикваріату - каблучок, браслетів, брошів, кольє, годинників, статуеток - здійснюється і в інтернеті, тому питання "Де купити антикваріат?" вирішується досить легко. Залежно від часу створення та типу оформлення вінтажні прикраси розподіляють за різними художніми/історичними стилями. Щоб вам було простіше зрозуміти цінність і приблизну вартість аксесуару, розглянемо коротко найголовніші стильові напрямки.

Прикраса приблизно початку XVII — середини XVIII століття, в оформленні якої використовуються перли, завитки та рослинні мотиви, гірлянди з фруктів та ягід, зображення людей або тварин, а його загальний колорит насичений та експресивний — найімовірніше, відноситься до епохи бароко. Для виробів цього часу використовували переважно дорогоцінне каміння, перлини та золото.

У першій половині та середині XVIII століття з італійською барочною розкішшю успішно змагається камерне французьке рококо. Прикраси цього стилю відрізняє мініатюрність та легкість, гнучкість ліній та асиметрія композиції. Витончені сережки "бріолез" з підвісками, що гойдаються, - один з характерних аксесуарів для рококо. У цей час технологія огранювання діамантів стає ближчою до сучасної, тому вони переживають другу хвилю популярності. А ось як їхня оправа стали частіше використовувати срібло, а не золото.

Ностальгія за суворістю, стриманістю та порядком призвела до розквіту класицизму, в тому числі і в ювелірному мистецтві. З другої половини XVIII століття моду приходять прикраси круглих і овальних форм з використанням античних орнаментів — меандр, листя лавра. Найактуальнішим елементом вбрання стало кільце, у якому великий діамант оточений великою кількістю дрібних. У моду також починають входити скромніші прикраси з натуральним камінням.

Якщо прикраса має явні ознаки одного з даних художніх стилів, але виготовлено явно пізніше ХІХ століття — швидше за все ви зіткнулися з одним із неостилів, які популярні й у наш час. Неогрецький стиль, необароко, неорококо, неокласицизм та інші “відроджені” художні напрями ХІХ століття знайшли свій відгук й у творчості ювелірів.

У цей період, який також називають епохою романтизму, глобальні суспільні зміни призвели до перетворення мистецтва загалом та ювелірного зокрема. Наприкінці XVIII — на початку XX століття готика, східні мотиви, фольклор, анімалістика, мінімалізм існують одноразово або стрімко змінюючи один одного. Однак є один момент, що об'єднує: прикраси стали більше цінуватися за їх художні, а не матеріальні якості. Відповідно, значно розширився і спектр матеріалів, що використовуються — частіше з'являються бірюза, гранат, агат, малахіт, сердолік та інші види напівдорогоцінного та виробного каміння.

Окремо хотілося б відзначити вінтажний етнічний стиль, що користується постійною популярністю сучасних модниць. Аксесуари з африканськими, арабськими, кельтськими мотивами добре поєднуються з легкими літніми вбраннями. Їхньою характерною особливістю є різноманітність матеріалів — дерев'яні намистини, натуральне каміння, бісер, скло, метал. Такі прикраси можна знайти на одному з місцевих ринків у східних та африканських країнах, а також відвідавши наш сайт з продажу антикваріату.

Продаж антикваріату через інтернет - відмінна альтернатива різним аукціонам та ювелірним салонам. На нашому сайті можна виставити на вітрину або придбати вінтажні прикраси на будь-який смак: з діамантами, дорогоцінним та натуральним камінням, золотими та срібними вставками. Ціни на антикварні речі варіюються залежно від розміру, матеріалу, часу їх виготовлення. Продаж антикварних ювелірних виробів відбувається на легальних та прозорих умовах. Розміщуючи виріб у нас, власники вказують його розмір, пробу металу, каратність каміння та інші необхідні дані, а також додають якісні фото. Покупцеві залишається лише задати параметри пошуку і отримувати естетичне задоволення!