Купити кільце з сапфіром

Кільце з сапфіром

Приголомшливий камінь – дар природи, коханий у всі часи.

Зухвалий і яскравий, романтичний та вишуканий – так часто описують дорогоцінний камінь під назвою сапфір. Чи зможете ви уявити свій елегантний образ без витонченого кільця у сапфіровому обрамленні? Ми не могли вас засмутити та надали широкий вибір виробів у каталозі. Завдяки нашій добірці, кільце із сапфіром, куплене у нас у магазині – гарантія якості та сумлінного ставлення до покупця.

Матеріал, з якого виготовляється сапфір, був відомий ще давньогрецьким та індійським письменникам, про нього оспівували оди. Назва дорогоцінного каменю походить від давньоіндійської мови canipriya і означало «улюблений Сатурном». У сучасному світі сапфір у моду ввела принцеса Діана, використовуючи його в ограновуванні свого обручки.

Дорогоцінний камінь видобувають із корунду, що залягає у гірських масивах. Сапфір поступається стійкістю лише алмазу, саме тому його можна носити в повсякденних аксесуарах - кільцях, браслетах, сережках. Його відмінними рисами є протистояння нагріванню, дії сильних хімічних речовин та ультрафіолетового випромінювання.

Натуральний камінь має у своєму складі хімічний елемент ванадій, при виготовленні синтетичних використовується титан, що дає характерний зеленуватий відтінок при просвічуванні ультрафіолетом. На даний момент відомо кілька місць видобутку – Бірма, Кашмір, Таїланд, Шрі-Ланка та штат Монтана у США.
Якщо ви хочете купити кільце з сапфіром дійсно хорошої якості вам необхідно поцікавитися новинками Кашмірського родовища, камені neelam славляться своєю справжністю і невимовною красою, вони не змінюють свій колір при штучному освітленні. Сапфіри Бірманського та Цейлонського походження мають у своєму складі унікальні голкоподібні волокна, які називаються «шовк», ці сполуки утворюють гарний візерунок у вигляді зірки. Такий ефект дає природне включення рутила до складу гірських порід.

Коштовності з Таїланду названі «сіамськими» за настільки насичений і глибокий синій колір та відсутність рутилового включення до складу. Наприкінці ХІХ ст. відкрито нові родовища каміння – Штат Монтана, США. Цей вид має характерний металевий відблиск.
Добротне кільце з сапфіром прикрасить і чоловічу руку

До недавніх часів сапфіри вважалися виключно жіночим камінням, вони прикрашали корону Клеопатри, вважалися «каменем черниць» - здатним згасити пристрасті, що бурхливо розбушувалися в жіночій голові!

Проте сміливі дизайнерські рішення вийшли на новий рівень – створюються спеціальні чоловічі колекції перстнів із центральним каменем сапфіром. 2017 року цю ідею підтримала фірма BVLGARI, випустивши на ринок відповідну лінійку кілець. Будинок моди наполегливо рекомендує чоловічій частині нашого населення носити персні на середньому пальці лівої руки, щоб підкреслити свій стиль та унікальність.

Наслідуючи модні тенденції дизайнерів, ми зібрали в каталозі всі екземпляри кілець, які зможуть підійти як чарівній дівчині, натякаючи на її романтичність, так і впевненому чоловікові, підкресливши самодостатність та вольовий характер натури!