Продам кулон Carrera y Carrera 1 700 $

Переглядів: 49 | Створено в: 14:40, 19 лютого 2022 | Місто: Харків | Оголошення: 7556

Чарівна і ніжна підвіска Aqua, від справжнього бренду Carrera y Carrera, що символізує життя, складається з жовтого золота 750 проби, і чудово виглядає на елегантному ланцюжку, довжиною 45 см. Загальною вагою 18,51 г. річок і джерел, що дзюрчать у кожному куточку Іспанії. Акуратна робота з найдрібнішими деталями, асиметрія та струмені лінії роблять оригінальну колекцію знаковою для бренду Carrera y Carrera.
Всі прикраси Carrera виконуються вручну з дорогоцінних матеріалів бездоганної якості. Завдяки матовому напиленню їх поверхня набуває особливого м'якого блиску, що робить помітними найдрібніші деталі ювелірного різьблення. При цьому, незважаючи на застосування високоякісної дорогоцінної сировини та унікальних технологій виробництва, ціни на ювелірні вироби іспанської компанії не такі високі, як можна було припускати.
Подаруйте своїй дорогій людині вишукану і прекрасну підвіску Aqua Теплим жовтим золотом Ви передасте їй тепло своєї душі та ніжні почуття. Одягаючи підвіску, вона завжди відчуватиме це

Sunry

49 300 UAH
+38098 xxx xx xx показати
Написати автору
Україна, Харків, Римарська, 3/5, вхід у двір, з лівого боку напівпідвальне приміщення, з вивіскою «Скупка золота»